Проекты решений


ПРОЕКТ РІШЕННЯ

про встановлення регіонального
ландшафтного парку «Пляжі Затоки»

Керуючись статтями 33, 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 53, 54 Закону України „Про природно-заповідний фонд України”, з метою подальшого поліпшення екологічної ситуації в області, збереження цінних рекреаційних ландшафтних комплексів, об’єктів тваринного і рослинного світу, —

ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:

 1. Організувати регіональний ландшафтний парк місцевого значення „Пляжі Затоки” (далі – Парк) без вилучення земельних ділянок, водних та інших природних об’єктів у їх власників або користувачів загальною площею 227 га, в межах земель водного фонду та водоохоронної зони Дністровського лиману та Чорного моря на території смт Затока м. Білгород-Дністровський Одеської області.
 2. Надати статус регіонального ландшафтного парку місцевого значення території, зазначеній у пункті 1 цього рішення.
 3. Встановити, що на території регіонального ландшафтного парку місцевого значення «Пляжі Затоки» забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає або може негативно впливати на стан природних комплексів та об’єктів чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням.
 4. Запропонувати Затоківській селищній раді вирішити питання створення адміністрації Парку з правом юридичної особи та передбачити виділення коштів на його утримання з районного бюджету, а також із залученням інших коштів, не заборонених законодавством.
 5. Закріпити на місцевості межі регіонального ландшафтного парку місцевого значення «Пляжі Затоки» інформаційними знаками до їх закріплення межовими знаками.
 6. Здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою території, зазначеної у пункті 1 цього рішення.
 7. Здійснити організаційно-правові заходи щодо забезпечення сталого землекористування територією, зазначеною у пункті 1 цього рішення.
 8. Забезпечити розроблення Проекту організації території регіонального ландшафтного парку місцевого значення, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів.
 9. Організувати роботу щодо оформлення охоронних зобов’язань підприємствами, установами, організаціями і громадянами, що використовують земельні ділянки в межах території, зазначеної у пункті 1 цього рішення.
 10. Встановити, що це рішення є підставою для розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду — регіонального ландшафтного парку місцевого значення  «Пляжі Затоки».
 11. Встановити, що пріоритетним напрямком роботи щодо формування сталого землекористування територією регіонального ландшафтного парку місцевого значення «Пляжі Затоки» та розроблення відповідного проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду є збільшення території регіонального ландшафтного парку місцевого значення «Пляжі Затоки».
 12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Постійну комісію з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ